Aktualności

Konferencje, sympozja 2016 18-19 marca 2016 w Warszawie odbędzie się III edycja sympozjum z cyklu "Psychologia a psychoterapia" pod tytułem "Osobowość i temperament a psychoterapia".

Więcej informacji na stronie: http://acpir.swps.pl/sympozjum-psychologia-i-psychoterapia/ 19-20 maja 2016 w Gdańsku odbędzie się konferencja "Koncepcje psychologiczne w treningu sportowym i zdrowotnym – nowe wyzwania" organizowana przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej informacji na stronie: http://praktycznapsychologiasportu.ug.edu.pl/ 10-12 czerwca 2016 w Warszawie odbędzie się konferencja "Rewolucja w psychoterapii? Nowe idee, badania i praktyka".

Więcej informacji na stronie: http://www.psychoterapiaszkolenia.pl/ 18-19 czerwca 2016 w Wrocławiu odbędzie się konferencja naukowo-szkoleniowa "Psychologia i komunikacja w biznesie".

Więcej informacji na stronie: http://exante.com.pl/konferencje-wroclaw/ 19-21 lipca 2016 w Gdańsku odbędzie się konferencja "Motivation and Social Perception" organizowana przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytet Jagielloński oraz Society for the Study of Motivation.

Więcej informacji na stronie: http://www.motivationconference.eu/